8 Ball Pool Başlangıç Rehberi

8 Ball Pool , dünyanın dört bir yanındaki rakiplerle oynayabildiğiniz bir online mobil oyundur. 8 Top Bilardo’ya yeni başlıyorsanız, yeni başlayanlar için daha iyi oynamanıza ve daha fazla kazanmanıza yardımcı olacak bazı temel ipuçlarını Mobil Oyun Haber olarak listeledik.

Masalarınızı akıllıca seçin

Başlangıçta oynanabilecek birkaç masa var, ancak yana doğru kaydırdığınızda masaların daha yüksek giriş ücretleri olduğunu fark edeceksiniz. Başlangıçta, havuz ipucunuzu iyice anlayana kadar Downtown London Pub’a bağlı kalın ve ardından Sidney’e geçmeyi deneyin. Giriş ücreti arttıkça, potlar da buna göre büyür, böylece daha gelişmiş masalara giderken çok daha hızlı para kazanabilirsiniz, ancak becerilerinizin yüksek bahisli masalar için hazır olmasını bekleyin.

8 Ball Pool Oyununu BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

Uygulamayı her gün açın

Tam tur oynamak için vaktiniz olmasa bile, uygulamayı günlük olarak açmak iyi bir fikirdir. Her gün Döndür ve Kazan kolunda bir ücretsiz çevirme hakkı kazanırsınız. Döndürmeler, para kazanmanızı ve hatta gizemli kutuları kazanarak parça parça daha iyi havuz ipuçları oluşturmanıza olanak tanır. Her zaman daha fazla dönüş satın alabilir (ve bazen ek ücretsiz dönüşler kazanabilirsiniz), ancak bu, bir tur bilardo oynamadan jetonunuzu ve nakit koleksiyonunuzu oluşturmaya başlamanın kolay bir yoludur.

İyi bir isteka satın alın

Bu, kapının hemen dışında kendinize bir avantaj sağlamanın hızlı bir yoludur. Başlangıçta istekanızı yükseltmek için kazandığınız birkaç jetonu kullanarak, maçlarınızı kazanmada daha başarılı olacaksınız. Satın alabileceğiniz ilk ipuçları, daha güçlü vuruşlar yapmanızı sağlamak, nişan alma kılavuzlarınızı genişletmek, top kontrolünüzü geliştirmek veya şut atmanız gereken süreyi artırmak için size küçük avantajlar sağlayabilir. Ne kadar çok oynarsanız, satın almak için o kadar fazla ipucunun kilidini açabilirsiniz. Başlangıçta erişebileceğiniz ipuçları tamamdır, ancak daha fazla saat kaydettikçe ve kazandıkça, oyunda kazandığınız paraları gerçekten harika avantajlarla ipucu satın almak için kullanabilirsiniz.

8 Ball Pool Oyununu BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

Hedefinizi genişletin

Bir parça kağıt kullanarak aralığınızı genişletin! Temel isteka ile, isteka topunuzu hedeflediğiniz topla aynı hizaya getirdiğinizde, hedef topun hangi yönde yuvarlanacağını size göstermek için çok kısa çizgiler görünecektir. Kendinize biraz daha iyi bir hedef vermek için basit bir hile, küçük bir kağıt parçası, Post-it notu veya yakınlarda düz kenarlı herhangi bir şey bulundurmaktır. Atışınız hizalandıktan sonra, hedefinizin isabetli olup olmadığına dair daha iyi bir fikir sahibi olmak için nişan çizgileri ile istediğiniz cep arasındaki düz kenarı tutun. Bunu hızlı bir şekilde yaptığınızdan emin olun çünkü saat hala işliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.