Lords Mobile Lonca Rehberi

lords mobile guild

Bugüne kadar sizlere Lords Mobile başlangıç ipuçları ve kahraman seçimi ipuçlarından bahsettik. Bu rehberimiz ise Lords Mobile oyununda uzmanlaşan oyuncular için hazırlandı. Lords Mobile’da bir loncaya dahil olmak en önemli şeylerden biridir. Ayrıca Lords Mobile’da uzmanlaştıkça siz de kendi loncanızı kurmak isteyebilirsiniz. Bunun için gereken adımlar ve çeşitli ipuçlarını bu rehberimizde bulabilirsiniz. 

Loncalar kesinlikle Lords Mobile’ın en güçlü unsurlarından biridir. Hatta oyunu loncalar için oynayan oyuncular bile var. Loncalar hem birbirilerinin büyümesine hem de düşmanlarla savaşmasına yardımcı olmak için bir araya gelen oyuncu gruplarıdır. En fazla 100 kişiden oluşabilirler ve genellikle bir lonca aynı dili konuşan kişilerden oluşur. 

Bir Loncaya Neden İhtiyacınız Var?

  • Lords Mobile oyununda bir loncaya dahil olmak size avantaj kazandırır ve bekleme süresini kısaltır.
  • Çeşitli eşyalar ya da mücevherler gibi lonca bonusları kazanırsınız.
  • Lonca dükkanında benzersiz ürünler bulabilirsiniz.
  • Görevleri yerine getiren lonca oyuncuları çeşitli ödüller kazanır.
  • Araştırma ve inşaat hızını artıracak sağlam bir ekibe sahip olursunuz ve bunu birlikte test edebilirsiniz.

Lords Mobile’ı BlueStacks ile büyük ekranda, klavye ve mouse ile oynayın!

Kendi Loncanızı Nasıl Kurarsınız?

Öncelikle kendi loncanızı oluşturmanın oldukça sorumluluk gerektiren bir görev olduğunu hatırlatalım. Loncanızı idare etmeniz ve yönetmeniz gerekecek. Fakat Lords Mobile içerisinde loncanızı oluşturma aşamaları son derece kolay ve ücretsiz. Özellikle oyunda ileri seviyelere gelmiş oyuncular kendi loncalarını oluşturmayı seçebiliyor.

  • İlk olarak lonca simgesine tıklamalısınız. Burada karşınıza “Giriş” ve “Lonca Oluştur” şeklinde 2 seçenek çıkacak.
  • Buradan “Lonca Oluştur” düğmesine tıklamanız ve grubun tam adını girmeniz yeterli. 
  • İkinci satırda yer alan “Lonca Etiketi” bölümüne tüm oyuncular tarafından görülebilecek 3 harf girmeniz gerekir.
  • Son olarak da logo ve dil seçimi yapmalısınız. 

Loncanızı oluşturmak son derece basit ve pratik. Şimdi sıra loncanız için üyeler bulmaya ve loncanızı güçlendirmeye geldi.

Loncanız İçin Yeni Oyuncuları Nasıl Bulursunuz?

Lords Mobile’da loncayı kurduğunuz krallık yeniyse loncanıza oyuncuları almak kolay olacaktır. Kişisel mesaj göndererek oyuncuları loncanıza davet edebilirsiniz. Ayrıca sohbet alanında loncanızı tanıtabilirsiniz. Böylece farklı oyuncular mesajınızı görüp loncanıza katılabilir.

Fakat eğer eski bir krallıksa yeni oyuncular toplamak zor olabilir. Bu yüzden sohbet bölümünde diğerlerinin ilgisini çekecek bir mesaj yayınladığınızdan emin olmalısınız. 

Lords Mobile’ı BlueStacks ile büyük ekranda, klavye ve mouse ile oynayın!

Bir Loncaya Nasıl Dahil Olursunuz?

Bir loncaya başvurmak kolay, kabul edilmek ise çoğu zaman zordur. Başvurmak için, katılmak istediğiniz bir loncanın parçası olan bir kale seçin ve açılan “Loncaya Katıl” butonuna tıklayın. Küçük ve eski loncaların bazılarının kabul süreci bile yoktur ve otomatik olarak katılabilirsiniz. 40’tan fazla üyesi olan herhangi bir lonca yeni adaylar için çok daha zor olacaktır.

Bir loncaya kolayca kabul edilmek istiyorsanız bazı kriterlere sahip olmanız işinizi kolaylaştırır. Örneğin Might Score puanınız, ne kadar birlik öldürdüğünüz, savaş teçhizatınız ve canavar avlama teçhizatınız gibi. 

Lords Mobile’ı BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.