PK XD Başlangıç Rehberi

Mobil Oyun Haber olarak sizin için hazırladığımız PK XD başlangıç rehberine hoş geldiniz! iOS ve Android sürümlerini bulabileceğiniz PK XD ile sanal dünyanın hakimi olmaya başlayın!

Sanal dünyanıza hoş geldiniz!

PK XD tamamen eğlence üzerine kurulu bir oyundur: avatarınızı yaratın, evinizi inşa edin, arkadaşlarla buluşun ve yeni maceralara çıkın. Bu açık dünya oyununda, özel eşyalar almak için mini oyunlarla kendinize meydan okuyacak ve evinizi, görünümünüzü, evcil hayvanlarınızı ve tüm eğlenceyi bir sonraki seviyeye taşıyacaksınız. Bu evreni keşfetmeye ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katılmaya hazır mısınız? O zaman sıradaki adım sizi bekliyor.

Sanal Hayvanınızı Geli̇şti̇ri̇n

Zaten bir eviniz, arkadaşlarınız, işiniz var. Eğlence sanal evcil hayvanınızla tamamlanacak! Sıradan hayvanlardan nadir hayvanlara kadar, kedi, köpek, domuz, inek,  bufalo, kirpi, rakun, timsah, su aygırı ve daha çok fazlası oyunda bekliyor. Oyunda partneriniz olacak pek çok sevimli yaratık var! Onlara iyi bakın ve sizinle büyümelerine izin verin.

Avatarınızı Oluşturun

Karakteriniz, kurallarınız! İsterseniz bir zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta ejderha olabilirsiniz. Mevcut tüm eşyaları birleştirmek için hayal gücünüzü kullanın: canavar terlikler, fütüristik botlar, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, köpek balığı eldivenleri, ıstakoz eldivenleri, altın saçlar, eğlenceli sırt çantaları, inanılmaz güneş gözlükleri, havalı giysiler ve çok daha fazlası… Bu tamamen hayal dünyanıza kalmış durumda ve son dokunuşunuzu bekliyor.

Hayal Evi̇ni̇zi̇ Yaratın

Evinizi inşa edin, yeni eşyalar alın ve evinizi istediğiniz gibi dekore edin. Tek sınır hayal gücünüzdür! İşte bulacağınız şeylere bir göz atalım: Puf bulutu, dans matı, lav lambası, duvar kağıtları, kabarık halı, oyuncu koltuğu, resimler, harika şömine, kalp şeklinde balonlar, mutfak eşyaları, banyo malzemeleri ve çok daha fazlası. Bunlardan dilediklerinizi yaratabilir ve oyuna dilediğiniz gibi ekleyebilirsiniz.

Minigamlarla Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun

PK XD’de her zaman yeni bir şeyler bulmak mümkündür. Her sezonda mini oyunlar oynayın ve görevleri tamamlayın. Madeni para kazanmak için çılgın bir koşuya veya pizza dağıtmaya ne dersiniz?

Arkadaşlarla Sohbet Edin

Bu sizin sanal dünyanız! İstediğinizi yapabilirsiniz. Bu nedenle, dünyayı keşfetmenin ve zorluklara girmenin yanı sıra, şamandıralarda dinlenmek, dondurma yemek, “power-up” ile zıplamak, farklı hareketler ve stillerle dans etmek ve bolca eğlenmek gibi farklı aktiviteleri deneyebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve komşularınız sizi bekliyor!

PK XD’yi BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.