Stick War: Legacy İpuçları, Püf Noktaları ve Stratejiler

Stick War Legacy, Max Games Studios’un yeni bir Android ve iOS oyunudur. Oyunun temeli, çubuk adamlardan oluşan bir ordunun komutanı olmanızdır. Bunlar arasında, savaşmayan ancak size altın kazandıran madenciler, kılıç ustaları, mızrak taşıyıcıları, okçular, büyücüler ve daha fazlası yer alır. Her görevdeki amacınız, daha fazla bölge ele geçirip daha fazla birimin kilidini açarken galibiyet elde etmek veya kendi kalenizi veya üssünüzü düşmanın karşı saldırılarına karşı savunmak için düşmanı yok etmektir. Şimdi doğrudan Mobil Oyun Haber’in Stick War Legacy ipuçları, püf noktaları ve stratejilerimize geçiyoruz. Bu içeriğimiz, özellikle oyuna başladığınızda size iyi hizmet edecek farklı temel konuları ele aldığımız için yeni başlayan oyunculara yönelik bir rehberdir.

Stick War Legacy’i BlueStacks ile PC’nize indirin!

Altın Önceliğinizdir

Stick Wars Legacy’de bir göreve başlarken, daha fazla birim eğitmek için yeterli altına sahip olmaya odaklanmak istersiniz. Bu, kasalarınıza daha fazla altın getirmek için daha fazla madenci yaratmak anlamına gelir. Erken seviyelerde, ilk önce yaklaşık iki ila üç (yani yalnızca bir ek madenci) olmasını, ardından savaş kızışmaya başladığında bunu üç ila dörde çıkarmanızı öneririz. Bu şekilde, sabit bir altın akışından emin olabilirsiniz.

Ne Zaman Saldırıya Başlamalısınız?

Başlangıçta yapmanız gereken, seviyeden bağımsız olarak, en az on ila on iki birim oluşturana kadar beklemektir. Bu aşamada birçok durumda, düşman bir çubuk adam ordusu gönderecek ve savunmaya gitmeniz gerekecektir, ancak on ila on iki birimden oluşan bir ordu oluşturabilirseniz, onları gönderebilirsiniz.

Stick War Legacy’i BlueStacks ile PC’nize indirin!

Dengeli Bir Düzeniniz Olduğundan Emin Olun

İster düşmana saldırmaya hazırlanın, ister karşı saldırıya savunma yapın, her zaman dengeli bir birim karışımına sahip olmalısınız. Bu, önde yakın dövüşçülerin (Swordwraths, Speartons, vb.) ve arkadaki menzilli savaşçıların (Archidons, vb.) dengeli olması anlamına gelir. Öndeki dövüşçüler, hasarı doğrudan düşman birimlerine ve heykellerine dağıtırken, arka sıra düşmana saldırılarına karşı güvende olurken uzaktan durumu kontrol edebilir.

Yakın Dövüşçüleriniz Tükeniyorsa Geri Çekilin

Yakın dövüşçüleriniz azalırsa kalenize geri çekilin ve bunu yaparken, kayıp adamlarınızı yenilemek için daha fazla birim eğitin. Düşman menzilinde kalmak ve birimlerinize saldırması, isteyeceğiniz son şeydir. Sonuçta bu birimler, temel yakın dövüşçülerinizden daha pahalıdır ve eğitilmeleri daha uzun sürer!

Stick War Legacy’i BlueStacks ile PC’nize indirin!

Seviye Kazandıktan Sonra Videoları İzleyin

Stick War Legacy’i internet açıkken oynamak gerçekten çok işe yarıyor. Oyunda sinir bozucu reklamlar yok, bunun yerine seviyenin sonunda izlenecek reklam videoları vardır. Reklam videoları olduğu sürece izleyin ve anında değerli taş kazancınızı ikiye katlayın. Tabii ki mücevherler oyunun birinci sınıf para birimidir ve onları daha fazla büyü satın almak için kullanabilirsiniz.

Cephanelikte Neleri Yükseltmelisiniz?

Mücevherler dışında, oyunda bir görevi / seviyeyi tamamladıktan sonra yükseltme puanları da kazanırsınız. Yükseltme puanlarınızı tüm farklı birimlerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Fakat menzilli birimlerinizin yükseltmelerinin yanı sıra savunma yükseltmeleri yapmamız gerekecektir. Bununla birlikte, yükseltmelerinizin çoğu için hala iyi bir denge sağlamalısınız, en düşük öncelik ilk başta heykelinizin can puanına gitmektir. Yukarıdaki ipuçlarını uygulayabildiğiniz ve akıllıca savaşabildiğiniz sürece, heykelinizin düşman tarafından büyük ölçüde saldırıya uğrama riski olmamalıdır.

Stick War Legacy’i BlueStacks ile PC’nize indirin!