Stickman Party BlueStacks ile Nasıl Oynanır?

Stickman Party ipuçları ve püf noktalarını bilmek önemlidir, özellikle de yeni başlıyorsanız ve oyunda neye öncelik vereceğinizi ve sonunda onu nasıl oynayacağınızı bilmeniz gerektiğinde… Fakat oyunda size avantaj sağlayacak adımların başında Stickman Party’i BlueStacks ile PC’nizde büyük ekranda oynamak gelir. Mobil Oyun Haber’in Stickman Party BlueStacks ile Nasıl Oynanır? yazısında tüm gerekli adımları bulabilirsiniz.

1) BlueStacks’i PC’nize İndirin ve Yükleyin

Öncelikle BlueStacks’i websitesinden PC’nize indirin ve kurun. Antivirüsünüzün kapalı olmasına, sanallaştırmanın açık olmasına özen gösterin. BlueStacks’i kurduktan sonra Ayarlar menüsü altından Ram ve Cpu artırın ki performansınız hızlı olsun.

2) Play Store’a erişmek için Google girişi yapın

Bu adımı Play Store’da oturum açmak gibi düşünebilirsiniz. Play Store’da yer alan herhangi bir oyun ya da uygulamayı indirebilmek için Google girişi yapmanız şart. 

3) Sağ üst köşeye Stickman Party yazarak arayın

Giriş yaptıktan sonra Google Play Store arama kutucuğuna Stickman Party yazın. Ya da masaüstündeki Play Store simgesine de tıklayabilirsiniz. Bu işlem sonrası Stickman Party’i arama sonuçları arasında görmeniz gerekir.

4) Stickman Party uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın

Bu adımda, oyunu indir düğmesine tıklamanız ve oyunun indirilmeye başlaması gerekir. Bu adım ile Stickman Party’i BlueStacks’e kurmuş olursunuz.

5) Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Stickman Party ikonuna tıklayın

Son adım olarak Stickman Party, masaüstünüze gelmiş durumda olacaktır. İkona tıklayarak oyunu açabilirsiniz.

Stickman Party – BlueStacks Oyun Kontrolleri

Stickman Party’i bilgisayarınızın büyük ekranından oynayarak, oyun deneyimini çok daha heyecan verici bir hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit adımlar bulunuyor. Tüm PC’lerde çalışan BlueStacks Android emülatörünü, eğer bilgisayarınızda yüklü değilse öncelikle indirmeniz gerekiyor. Bunun için BlueStacks web sitesinden uygulamayı çok kısa birkaç adımda indirerek kurabilirsiniz. BlueStacks App Player, setup’ı tamamladıktan sonra size mobil cihazlarınızda olduğu gibi Google Play Store ekranını sunar. Siz de buradan Stickman Party oyununu bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Stickman Party’i BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.