Truck Simulator 2018: Europe Başlangıç Rehberi

Truck Simulator 2018: Europe, kendi kamyonculuk işinizi yürütmek için gerçekçi bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayan benzersiz bir sürüş deneyimi sunar. Kamyonları kendi kendinize sürmeye de dahil olacağınız için, bu sadece sürücüleri ve kamyonları yönetmenin ötesine geçer. Sürüş simülatörlerini seviyorsanız ve özellikle 18 tekerlekli bir aracın direksiyonunda olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, o zaman mutlaka Truck Simulator 2018: Europe oynamalısınız. Truck Simulator 2018: Europe, sürüş tutkunlarına kokpitin içinden ve diğer perspektiflerden iyi bir sürüş hissi verebilecek çeşitli kamera seçenekleriyle birlikte gelir. Gerçekçi trafik kurallarının ve geçiş ücretlerinin ötesinde, değişen hava koşulları ayrıca A noktasından B noktasına sürüşte ekstra zorluklar sağlar. Kamyon severler için ek bir teşvik olarak, her kamyon için boya işleri ve aksesuarlardan lastiklere kadar çeşitli özelleştirme seçenekleri mevcuttur.

Truck Simulator 2018: Europe oyununu BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Ayarları Size Uyacak Şekilde Ayarlayın

Truck Simulator 2018: Europe’u kurduğunuz anda, doğal olarak doğrudan kamyonunuza atlamak ve sürmeye başlamak için bir istek olacaktır. Ancak bunu yapmadan önce en iyisi ayarlar menüsüne bakmaktır. Bunu ekranın sol alt tarafındaki dişli simgesine dokunarak kolayca yapabilirsiniz. Çok fazla seçenek mevcut değil, ancak en azından oyunun ve kamyonunuzun kurulumunun sizin için mümkün olan en iyi kurulum olmasını sağlayarak işinizi yolda kolaylaştırabilirsiniz.

Kontrollerde Ustalaşın

Truck Simulator 2018: Europe, size bir mobil oyunda olabildiğince sürükleyici bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Bir kamyonu kullanmanın gerçekte nasıl bir şey olduğu hakkında size iyi bir fikir vermek için, her biri kendi benzersiz işlevine sahip, tıklamanız için ekranınızı dolduran çok sayıda düğme ve simge olacaktır. İlk teslimatınızı tamamlamak için yola çıkmadan önce, her biri hakkında bilgi sahibi olduğunuzdan emin olun.

Truck Simulator 2018: Europe oyununu BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Kamyon Almadan Önce Kullanın

Unutulmaması gereken diğer hususlardan biri de Truck Simulator 2018: Europe’un size ilk kamyonunuzu sürmeye daha fazla alışmanız için bir eğitim oturumu sunmamasıdır. Bir iş seçtikten sonra, karavanı alacağınız garajda başlayacaksınız. Nereye park etmeniz gerektiğini gösteren yeşil bir ok belirecektir ve yeterince iyi bir konuma geldiğinizde treyler kendini kamyona otomatik olarak bağlayacaktır.

Önce En Kolay İşe Gidin

Truck Simulator 2018’in bir başka özelliği de ilk gün için çok sayıda iş arasından seçim yapabilmenizdir. Herhangi bir türden uzmanlık kısıtlaması yoktur, ancak bazıları kilidini açmak için birkaç reklam izlemenizi ve daha fazlasını yapmanızı gerektirir. Bu, daha deneyimli sürüş simülasyonu meraklıları için olumlu bir etkiye sahip olabilir, ancak yeni başlayanlar için, izlenecek en iyi rota, en kolay yoldan başlamaktır.

İhtiyaç Duyduğunuz Kadar Zaman Ayırın

Kargoyu kaynak konumdan aldıktan sonra, tam ödeme talep etmek için varış noktasına teslim etmek için sınırlı bir süreniz vardır. İlk başta, bu, özellikle yeni başlayan biriyseniz ve iyi bir iş yapmak istiyorsanız, işin kritik bir yönü gibi görünebilir. Bununla birlikte, bu sizde gereksiz baskı yaratabilir ve işinize daha az odaklanmanıza ve dikkatsiz olmanıza neden olabilir.

Truck Simulator 2018: Europe oyununu BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Ücretsiz Ödüllerden Yararlanın

Truck Simulator 2018: Europe’da ekstra para kazanmanın hızlı ve kolay yolları var ve bunu yapmak için elinizden geldiğince her fırsatı değerlendirmelisiniz. Başlamak için ekranın sol üst tarafında bir hediye simgesi vardır. Biraz para kazanmak için tek yapmanız gereken, her seferinde 15 ila 30 saniyelik bir video reklam izlemek ve günde 5 hediye talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.