Ünlü RPG Pasha Fencer Size Oyunda Neler Sunar?

Dünya çapında 50 milyon oyuncusu bulunan ünlü RPG Pasha Fencer, büyülü bir kılıç ve sihir küresiyle düşmanı alt etmek için amansız bir mücadeleye gireceğiniz bir oyundur. Oyunda sizi pek çok sürpriz bekliyor olacak. Mobil Oyun Haber’in bu rehberinde oyunda sizi bekleyen detayları bulabilirsiniz.

Yeni oyuncular için özel avantajlar

Yeni oyuncular kayıt olduklarında yeni özel modalar seçebilirler; Ayrıca özel ön kayıt modası, nehirlerdeki ve göllerdeki insanlar, Mafya Stili modası; ve diğer özel hediyeler Pasha Fencer’da sizi bekliyor. Oyuna girdikten sonra moda araçları sizin için çalışıyor olacak. Farklı zarif moda stilleri, havalı ve otoriter atlar, sevimli evcil hayvanlar, muhteşem kanatlar, güçlü ve keskin silahlar var! Siz de onları özel bir kıyafetle eşleştirin! Tarzınızı gösterin!

Sunucular arası savaş alanları

Çığır açan bir yenilik olarak, sunucu kısıtlamaları olmaksızın tüm oyuncularla savaşın ve eğlenin. Oyundaki kardeşlerinizle savaşa katılın, tüm düşmanları at edin ve zafer kazanın. Sunucu sınırı olmaksızın dilediğiniz gibi oynayabilmek Pasha Fencer’ın sunduğu önemli yeniliklerden biri.

Lig ve yakın arkadaşlar

Oyundaki çeşitli ligler, size günlük oyunlar sunarken, çeşitli lig ödülleri verecektir. Oyunda efsane olun; yakın arkadaşlıklar kurun, gerçek sosyal arkadaşlıklar edinin. Unutulmaz izler bırakın!

Görsel şölen

Çok gelişmiş görüntü kalitesi, kapsamlı yükseltmeler, süper gerçekçi 3D efektler ve mükemmel ayrıntılar, süper havalı beceriler ve benzersiz efektler size muhteşem bir görsel şölen sunacaktır.

Dilediğinizce ekipman yükseltin

Oyunda herkes için ekipman yükseltmek ve edinmek oldukça kolaydır. Ekipmanlar, günlük görevler sayesinde basit erişim deneyimi sunar bu sayede siz de asla geride kalmazsınız.

Pasha Fencer’ı BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.