West Game’e Başlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bugünün makalesinde, Vahşi Batı’daki en iyi şehri inşa etmenize ve onu profesyonel bir şerif gibi yönetmenize yardımcı olacak tüm West Game ipuçlarımızı Mobil Oyun Haber olarak sizinle paylaşacağız.

West Game’i BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

İlk olarak binaları yükseltin

Ana görev satırı ekranın sağ alt tarafında bulunabilir. Burada epeyce görev göreceksiniz ve tamamlanma gereksinimlerini görebilirsiniz. Onlara da dokunabilirsin (orta alt taraftaki ana ekranda) ve bu, seni o görevi tamamlamak için tam olarak olman gereken yere götürür. Bu görevlerden aldığınız ödüller, kaynak elde etmenize ve seviye atlamanıza yardımcı olacağı için çok kullanışlıdır. Görevler ayrıca tamamlanmış bir kasabaya sahip olmak için inşa etmeniz gereken tüm binalarda size yol gösterecek, bu yüzden bu görevleri bir an önce takip etmenizi öneririz.

Kaynaklara erkenden odaklanın

Kaynaklar, ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmanıza yardımcı olacağı için son derece önemlidir. Başlangıçta belirli sayıda kaynak çiftliği inşa edebileceksiniz, ancak Şehir Merkezine yaptığınız her yükseltme ile daha fazlasının kilidini açacaksınız. Toplam 23 kaynak çiftliğine sahip olabileceğiniz için, bunların yarısını Çiftliklere (11 Çiftlik inşa et), 6’sını odun üretimine (Tomruklama Kampı), 3 Maden ocağına ve 3 Taş Ocağına ayırmalısınız. Yine de endişelenmeyin – bol miktarda asker eğittikten sonra bazı çiftlikleri yıkabilir ve başka bir şey inşa edebilirsiniz.

West Game’i BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Gümüş nasıl toplanır?

Gümüş önemli bir kaynaktır, ancak onu seri üretmiyorsanız, onu elde etmek için diğer kaynaklara güvenmeniz gerekir. Temel olarak, Madenlerden (Dünya Haritası’nda) Gümüş elde edebilirsiniz, ancak oldukça azdır. Daha fazla Gümüş elde etmenin bir başka yolu da Kabinler inşa etmek ve Gümüş üretiminizi artırmaktır. Gümüş Üretimi araştırırsanız, kaynak çiftliklerinizden daha fazla Gümüş elde edeceğinizi unutmayın. Son olarak, bazı güçlü birlikleriniz varsa, diğer oyunculara saldırmayı deneyebilirsiniz. Bir saldırı başlattığınızda, kazanırsanız düşman oyuncunun Gümüşünün bir kısmını alırsınız.

Aktif bir İttifaka katılın

Acele etmenizi ve katılmak için iyi ve aktif bir İttifak bulmanızı öneririz çünkü bu çok önemli bir özelliktir. Tabii ki oyunun en başında bulamazsanız endişelenmeyin! Sadece yukarıda önerdiğimiz gibi tüm yükseltmeleri yapın ve yakında çok güçlü bir şehre sahip olacaksınız.

Yükseltmeyi ücretsiz yapana kadar hızlandırmaları kullanın

Hızlandırmalar, zamanı oldukça kısaltarak binaları yükseltmenize yardımcı olacaktır! Hızlandırmaları çoğunlukla Şehir Merkezinde ve süper önemli diğer binalarda kullanın, çünkü bunlar temelde şehrinizin temel özelliğidir. Hızlandırmaları akıllıca kullanmalı ve oyunun ilk aşamalarında onları boşa harcamamalısınız. Bir İttifaka katılırsanız, yalnızca diğer oyunculardan aldığınız yardımla yükseltmeleri hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

West Game’i BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Ana Göreve Odaklanın

Ana Görev en önemlisidir, bu nedenle yapabildiğiniz kadar çok görevi tamamlamayı unutmayın. Bu sizin önceliğiniz olmalı çünkü yaptığınız (veya yapmanız gereken) her yükseltme Ana Görevde bir noktada veya başka bir yerde görünecektir. Daha sonra, daha yüksek bir seviyeye ulaştığınızda, Ana Göreve daha az dikkat edecek ve kendi hızınızda ilerleyeceksiniz – ancak o zamana kadar, size rehberlik etmesi için kullanın.