Mini Football – Mobile Soccer Nasıl Bir Oyun?

mini football

Miniclip tarafından iOS ve Android cihazları için geliştirilen son sürüm Mini Football – Mobile Soccer, stadyumdaki kalabalığa enerji veren goller atmanız ve rakibinizi etkisiz hale getirmek için müdahaleleri yapmanızı kolaylaştıran basit mekaniklere sahip bir futbol oyunudur. Biz de MobilOyuHaber olarak, genellikle ilk kez oynayan oyuncular için özellikle yararlı olması gereken birkaç ipucu ve püf noktalarını derledik. Üstelik oyunu BlueStacks Android Emülatörü ile PC’nizde, klavye ve mouse ile oynayarak mobil oyunculara karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Mini Football – Mobile Soccer’ı BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Mini Football – Mobile Soccer Temeller

Mini Football – Mobile Soccer’da her şey diğer insan oyunculara karşı rekabet etmek ve yeni kurgusal oyuncular edinerek ve şu anda sahip olduklarınızı yükselterek takımınızı geliştirmekle ilgili. Ve tabii ki, burada maçlar gerçek zamanlı olarak 150 saniye ve oyun içi zamanda 90 dakika sürdüğü için, oyunun eşleştirme sistemi sizi benzer takım derecelerine sahip rakiplerle karşı karşıya bıraktığı için, her şey sahadaki aksiyonla bağlantılı olacaktır. Pas, şut, müdahale ve baskı yapmanın temelleri üzerine eğitim alacağınız kısa bir öğretici aşamadan geçtikten sonra, benzer bir oyuncuyla eşleşeceğiniz ilk maçınızı oynayacaksınız. 

İyi Oyuncularınızı Geliştirmeye Odaklanın

Daha fazla paket topladıkça, daha fazla kart toplayacaksınız ve bunların çoğu oyuncu kartları olacak – ya yeni bir oyuncunun kilidini açabilir ya da halihazırda kadronuzda bulunan birinin bir kopyasını alabilirsiniz, böylece size onları seviyelendirmek ve geliştirmek kalır. Ancak, geliştirmekte olduğunuz oyuncular söz konusu olduğunda sonunda biraz seçici olmanız gerekecektir. 

Mini Football – Mobile Soccer’ı BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Paketlerinizi Yönetirken Neye Dikkat Etmelisiniz?

Ödül paketlerinizi ayrı ayrı açmanızı gerektiren diğer birçok oyunda olduğu gibi, Mini Football, ekranınızın altında bulunan dört ödül yuvasıyla birlikte gelir. Bu, dört düz oyun kazanabileceğiniz ve bu maçların her biri için bir paket kazanabileceğiniz anlamına gelir, ardından oynamaya devam edebilirsiniz, ancak ödül olarak herhangi bir paket alamazsınız çünkü tüm slotlarınız dolu olur. Bonus ipucu olarak, kilit açma sürecini hızlandırmak için reklam videolarını izleyebilirsiniz. Bir reklamı izlemek, paketi zaten açtıktan sonra bir bonus kart almanıza da olanak sağlayabilir!

Yeni Ekipman ve Takım Puanları

Yeni bir paket açtığınızda aldığınız kartlar arasında forma, şort, çorap ve ayakkabı gibi yeni Ekipman öğelerinin yanı sıra yeni futbol topları alacaksınız. Ayrıca kulübünüz için yeni logolar da alabilirsiniz. Bu öğeler takımınızın reytingini iyileştiriyor mu yoksa daha fazla oyun kazanmanıza yardımcı olabilecek herhangi bir buff sağlıyor mu? Ne yazık ki, tüm bu soruların cevabı hayır olacaktır. Tüm bu eşyalar toplama amaçlıdır ve yalnızca takımınızın estetiğini değiştirir – farklı milli takım formalarını, şortlarını, ayakkabılarını ve çoraplarını karıştırıp eşleştirebilir ve farklı türlerde toplar kullanabilirsiniz, ancak başka özel bir şey sunmazlar. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi Ekipmanın estetik ve koleksiyon dışında hizmet ettiği bir amaç daha var. Daha fazla Ekipman topladıkça mücevher kazanabilirsiniz, bu durumda eski sıradan oyun beklemesinin bu durumda geçerli olmasından endişelenmeyin – belirli sayıda öğe toplamak için kazandığınız bu premium para, Mağazada daha iyi paketler satın almak için kullanılabilir.

Mini Football – Mobile Soccer’ı BlueStacks ile PC’nizde oynayın!

Mini Football – Mobile Soccer için ipuçları ve püf noktaları derlememizi tamamlıyoruz. Miniclip’in heyecan verici futbol oyunu hakkında daha fazla ipuçları için MobilOyunHaber.com’u takip edin.