State of Survival BlueStacks ile Nasıl Oynanır?

state of survival

State of Survival ipuçları ve püf noktalarını bilmek önemlidir, özellikle de yeni başlıyorsanız ve oyunda neye öncelik vereceğinizi ve sonunda onu nasıl oynayacağınızı bilmeniz gerektiğinde… Fakat oyunda size avantaj sağlayacak adımların başında State of Survival’u BlueStacks ile PC’nizde büyük ekranda oynamak gelir. Mobil Oyun Haber’in State of Survival’ı BlueStacks ile Oynama Adımları yazısında tüm gerekli adımları bulabilirsiniz.

1) BlueStacks’i PC’nize İndirin ve Yükleyin

Öncelikle web sitesinden BlueStacks’i PC’nize indirin ve kurun. Antivirüsünüzün kapalı olmasına, sanallaştırmanın açık olmasına özen gösterin. BlueStacks’i kurduktan sonra Ayarlar menüsü altından Ram ve Cpu artırın ki performansınız hızlı olsun.

2) Play Store’a erişmek için Google girişi yapın

Bu adımı Play Store’da oturum açmak gibi düşünebilirsiniz. Play Store’da yer alan herhangi bir oyun ya da uygulamayı indirebilmek için Google girişi yapmanız şart. 

3) Sağ üst köşeye State of Survival yazarak arayın

Giriş yaptıktan sonra Google Play Store arama kutucuğuna State of Survival yazın. Ya da masaüstündeki Play Store simgesine de tıklayabilirsiniz. Bu işlem sonrası State of Survival’ı arama sonuçları arasında görmeniz gerekir.

4) State of Survival uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın

Bu adımda, oyunu indir düğmesine tıklamanız ve oyunun indirilmeye başlaması gerekir. Bu adım ile State of Survival’ı BlueStacks’e kurmuş olursunuz.

5) Oynatmaya başlatmak için ekrandaki State of Survival ikonuna tıklayın

Son adım olarak State of Survival, masaüstünüze gelmiş durumda olacaktır. İkona tıklayarak oyunu açabilirsiniz.

State of Survival – BlueStacks Oyun Kontrolleri

State of Survival’ı bilgisayarınızın büyük ekranından oynayarak, oyun deneyimini çok daha heyecan verici bir hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit adımlar bulunuyor. Tüm PC’lerde çalışan BlueStacks Android emülatörünü, eğer bilgisayarınızda yüklü değilse öncelikle indirmeniz gerekiyor. Bunun için BlueStacks web sitesinden uygulamayı çok kısa birkaç adımda indirerek kurabilirsiniz. BlueStacks App Player, setup’ı tamamladıktan sonra size mobil cihazlarınızda olduğu gibi Google Play Store ekranını sunar. Siz de buradan State of Survival oyununu bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

State of Survival’ı BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.