Yeni Başlayanlara Bullet Echo İpuçları

Bullet Echo

ZeptoLab imzalı taktiksel bir nişan alma oyunu olan Bullet Echo, tüm dünyada nişan alma oyunlarını sevenlerin ilgisini çekiyor. Ayrıca modern tarzda grafikleri ve canlı görüntüleriyle de en sevilen PvP oyunları arasında. Bir takım oyunu olan Bullet Echo’da siz de binlerce kahraman arasından seçim yapın, kendi takımınızı kurun ve oyunun kazananı olun. 

İşte Bullet Echo oynarken daha başarılı olmanızı sağlayacak birkaç ipucu!

Kahramanınızı Seçerken Akıllıca Davranın

Bullet Echo, birçok kahraman arasından seçim yapabileceğiniz bir oyun. Tıpkı kendi benzeri olan diğer aksiyon oyunlarında olduğu gibi Bullet Echo’da kahramanınızı seçerken birbirinden farklı yeteneklere ve silahlara sahip birçok kahraman sınıfı olduğunu göreceksiniz. Oyunda yaygın kahramanlar genelde daha düşük istatistiklere sahiptir. Nadir kahramanların istatistikleri ise daha iyidir ve daha özel yetenekleri bulunur. Kahramanınızı seçerken size tavsiyemiz, oyun tarzınıza göre seçim yapmanız olur. Sahip olduğunuz her kahramanla birkaç tur oynamalısınız ve en rahat hissettiğiniz kahramanla devam ederek zafere yaklaşmalısınız. 

Hareketlerinizi Dikkatle Kontrol Edin

Pek çok PvP oyununda olduğu gibi bu oyunda da sürekli çalışıp kendinizi geliştirmelisiniz. Bullet Echo’da hareketlerinizi mümkün olduğunca sınırlandırmaya çalışmalısınız. Hızlı hareket etmek ayak seslerinizin yakındaki düşmanlar tarafından duyulmasına sebep olur. Attığınız her adımı dikkatlice düşünmelisiniz. Oyundaki hassas hareketleri daha kolay yönetebilmek için oyunu BlueStacks oyun platformu ile bilgisayarınızdan açmayı da deneyebilirsiniz. Böylece mouse ve klavye kullanarak hassas komutları çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  

Hayatta Kalmak İçin Haritanın Ortasından Uzak Durun

Haritanın orta noktası, yani merkezi, güçlü silah modu da dahil olmak üzere büyük bir toplama grubunun bulunduğu yerdir. Dolayısıyla bu büyük savaş alanı pek çok oyuncuyu çeker. En akıllıca seçim, haritanın kenarında kalmak ve ardından silahlı çatışmaların çoğu bittikten sonra merkezi temizlemek olacaktır. 

Ekip Çalışmasına Odaklanın

Bu oyunda ekip çalışması her şeydir! Oyun takım çalışmasına odaklıdır, bu yüzden takımınızı bir arada tutmak en önemli konu. Bu sadece kazanma şansınızı arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda herkesin iyi bir oyun deneyimi yaşamasını da sağlayacaktır.

Kahramanlarınızın Yeteneklerini Öğrenin

Oyunda her bir kahramanın 3 yeteneği bulunuyor. Bu yetenekleri iyi öğrenerek yaptığınız hamlelerden daha emin olabilirsiniz. Kahramanların yetenekleri şunlardır:

  • Epic Rarity seviyesinde açılan iyileştirme yeteneği
  • Rare Rarity seviyesinde açılan ve sadece belirli kahramanlar için geçerli olan eşsiz yetenek
  • Mythic Rarity seviyesinde açılan pasif yetenekler

Bullet Echo Oyununu BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.

Siz de Bullet Echo’yu Bluestacks ile oynayarak, mobil oyun deneyiminizi bilgisayarınızın büyük ekranı ile bir adım öteye taşımaya hazır olun!