Dream League Soccer 2021’i BlueStacks’e Nasıl Kurabilirim?

Dream League Soccer 2021 ipuçları ve püf noktalarını bilmek önemlidir, özellikle de yeni başlıyorsanız ve oyunda neye öncelik vereceğinizi ve sonunda onu nasıl oynayacağınızı bilmeniz gerektiğinde… Oyunda size avantaj sağlayacak adımların başında Dream League Soccer 2021 BlueStacks ile PC’nizde büyük ekranda, klavye ve mouse ile oynamak gelir. Üstelik multi instance kullanarak aynı anda birden fazla hesapla oynamanız mümkündür. 

1) BlueStacks’i PC’nize İndirin ve Yükleyin

Öncelikle BlueStacks’i PC’nize indirin ve kurun. Antivirüsünüzün kapalı olmasına, sanallaştırmanın açık olmasına özen gösterin. BlueStacks’i kurduktan sonra Ayarlar menüsü altından Ram ve Cpu artırın ki performansınız hızlı olsun.

2) Play Store’a erişmek için Google girişi yapın

Bu adımı Play Store’da oturum açmak gibi düşünebilirsiniz. Play Store’da yer alan herhangi bir oyun ya da uygulamayı indirebilmek için Google girişi yapmanız şart. 

3) Sağ üst köşeye Dream League Soccer 2021 yazarak arayın

Giriş yaptıktan sonra Google Play Store arama kutucuğuna Dream League Soccer 2021 yazın. Ya da masaüstündeki Play Store simgesine de tıklayabilirsiniz. Bu işlem sonrası Dream League Soccer 2021’i arama sonuçları arasında görmeniz gerekir.

4) Dream League Soccer 2021 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın

Bu adımda, oyunu indir düğmesine tıklamanız ve oyunun indirilmeye başlaması gerekir. Bu adım ile Dream League Soccer 2021’i BlueStacks’e kurmuş olursunuz.

5) Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Dream League Soccer 2021 ikonuna tıklayın

Son adım olarak Dream League Soccer 2021, masaüstünüze gelmiş durumda olacaktır. İkona tıklayarak oyunu açabilirsiniz.

Dream League Soccer 2021 – BlueStacks Oyun Kontrolleri

Dream League Soccer 2021’i bilgisayarınızın büyük ekranından oynayarak, oyun deneyimini çok daha heyecan verici bir hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit adımlar bulunuyor. Tüm PC’lerde çalışan BlueStacks Android emülatörünü, eğer bilgisayarınızda yüklü değilse öncelikle indirmeniz gerekiyor. Bunun için BlueStacks web sitesinden uygulamayı çok kısa birkaç adımda indirerek kurabilirsiniz. BlueStacks App Player, setup’ı tamamladıktan sonra size mobil cihazlarınızda olduğu gibi Google Play Store ekranını sunar. Siz de buradan Dream League Soccer 2021 oyununu bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dream League Soccer 2021’i BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.