Merge Magic! Uzmanlaşma Rehberi

Merge Magic oyununda yeni misiniz? Mobil Oyun Haber olarak bu yazımızda Merge Magic uzmanlaşma adımlarını sizin için hazırladık. Madeni paraların işlenmesi kısmından başlayarak – madeni paraları ücretsiz nasıl elde edeceğinizi, harcayacağınızı, depolayacağınızı ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz.

Merge Magic!’i BlueStacks ile PC’nize indirin!

Bedava Para Nasıl Alınır?

Madeni para, Merge Magic oyununda nadir bulunan oyun içi para birimidir. Üst orta kısımdaki ekrandan, o sırada sahip olduğunuz jeton sayısını kontrol edebilirsiniz. Bir seferde belirli sayıda jeton elde edebilirsiniz. Para elde etmek için atabileceğiniz adımlar:

Obje Satmak

Ölü bitki ve çalılar satarak para kazanabilirsiniz. Yumurta, kutsanmış ağaç gibi nadir nesneleri satmak iyi bir fikir olmaz çünkü kutsanmış ağaçlar, lanetli topraklardaki nesnelerden laneti kaldıran kutsama oluşturmanıza yardımcı olur. Ve yumurtalar size peri, hayvan vb. gibi yaratıklar verir. Ve bu yaratıklar size hasatta, inşa etmede ve diğer birçok faaliyette yardımcı olur. Bu yüzden nadir bulunan nesneleri satmak iyi bir fikir olmaz. Fakat daha sık bulunan bitki vb. satabilirsiniz. Satmak için herhangi bir nesneye dokunun ve sat düğmesine basın. 

Merge Magic!’i BlueStacks ile PC’nize indirin!

Madeni Paraları Ödül Olarak Seçin

Merge Magic! oyununda bir seviyeyi tamamladıktan sonra, ödülleri seçmeniz istenecektir. Bazıları ücretsiz, bazıları için de mücevher harcamanız gerekecektir. Madeni para ücretsiz ödüllerde listeleniyorsa, onu seçin.

Büyülü Paraları Birleştirin

Genellikle, seviyelerin çoğunda, belirli görevi tamamladığınız anda para kazanırsınız. Kazanmak için efsanevi idol yapın. Unutmayın, tüm kırık idollerden laneti kaldırır kaldırmaz, efsanevi idol yapabilirsiniz. Ancak, tüm taşlardan laneti kaldırmanızı ve tüm hazineyi keşfetmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede gizli ödül alabilirsiniz.

Merge Magic!’i BlueStacks ile PC’nize indirin!

The Goal Stars

Goal Stars nesnesi; madeni para, kutsama küreleri ve mücevherler gibi bir dizi öğeyi barındırır. Daha iyi ödüller için bu altın gol yıldızlarını birleştirebilirsiniz. Bu hedef yıldızları bahçede rastgele görünür veya görevleri seviyelerde bitirerek elde edebilirsiniz. Ücretsiz bir ödül almak için hedef yıldıza dokunmanız yeterlidir.

Lanet Kaldırmak

Yaratıkları toplayarak daha fazla büyü gücü kazandıkça bahçeyi genişletebileceksiniz. Ve bunu yapmak için, lanetli diyarlardan tüm laneti kaldırmanız gerekecek. Ve bu lanetli bölgelerden bedava jeton, hazine sandığı vb. gibi bir dizi ödül kazanabilirsiniz.

Merge Magic!’i BlueStacks ile PC’nize indirin!

Para Deposu Oluşturun

Madeni para deposunu oluşturmak için, sağ alt taraftaki yumurta düğmesine dokunun -> çekiç sekmesine gidin -> bozuk para deposunu seçin. Bundan sonra, yaratığın veya perinin bozuk para deposunu inşa edebilmesi için inşaat alanına iki kez dokunun. İş bittiğinde, ücretsiz bir jeton alacaksınız. Daha yüksek seviyeli depolamayı keşfetmek için bu bozuk para depolama binalarını birleştirebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, jeton depolama için bir sınır vardır – depolama doluysa jetonları toplayamazsınız. Bu yüzden, Birleştirme’de jeton depolamayı oluşturmayı ve yükseltmeyi unutmayın.