5 Adımda Hero Wars Uzmanı Olun

herowars

Hero Wars, BlueStacks ile PC’nize geliyor. Büyük ekranda klavye ve mouse ile oynamanız için tek yapmanız gereken önce BlueStacks kurmak sonra da uygulama içi Google Play mağazasından Hero Wars indirmek. Oyunda, Kötü Dominion askerleri araziyi ele geçiriyor ve kahramanları birbirlerine karşı kışkırtıyorlar! Kahraman Savaşlarında krallığın son umudu sizsiniz. Barışı sağlamak için güçlü kahramanlardan oluşan bir ekip kurmanız ve evreni kurtarmak için diğer kahramanları toplamanız gerekecek. İşte atmanız gereken adımlar:

1. Ödül Toplamak İçin Her Gün Giriş Yapın

Bir süredir mobil oyunlar oynuyorsanız, günlük giriş ödülleri kavramına aşinasınız demektir. Günlük Bonusu özel olarak takip edin. VIP seviyeniz yeterince yüksekse, iki günde bir ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca BlueStacks’in makro tuşuyla dilediğiniz hareketi dilediğiniz şekilde atayarak kullanabilirsiniz. Günlük görevlerde bu size büyük avantaj sağlayacaktır.

2. Görevlerinizi Tamamlayın

Görevler, kaynak edip, ilerlemenizi takip etmek için mükemmeldir. Ana ekranın sol üst köşesindeki kitap simgesine dokunduğunuzda, Günlük görevlerinizin listesini görebilirsiniz. Bunlar her gün tamamlamanız gereken görevlerdir. Tüm görevler günlük olarak gruplandırılır, bu yüzden onları tamamlamak için kalan zamanınıza dikkat edin.

3. Daha Fazla Kahraman Toplayın

Yeni kahramanlar almanın birkaç yolu var. İlk seçenek sadece kampanya görevlerinde oynamaktır. Hero’ları almanın başka bir yolu da onları ödül olarak almaktır. Kahraman Savaşlarında aynı anda gerçekleşen birçok etkinlik bulunur. Bunlara katılarak elde edebilirsiniz. Kahramanlar kazanmak için etkinliklere katılmaya devam edin. Hero’ları işe almanın en belirgin yolu onları satın almaktır. Ayrıca BlueStacks’in multi instance özelliği sayesinde aynı anda pek çok karakteri geliştirebilirsiniz.

4. Güçlü Bir Ekip Kurun

Listenizde birkaç Hero bulunduğunda, ekibinize katılacak en iyi kahramanları seçme zamanı gelmiş demektir. Her kahramanın becerilerini dikkatlice değerlendirdiğinizden emin olun. İyileşme, hasar ve sakatlık dengesi iyi olan bir ekip oluşturmaya çalışın. Çok yönlü becerilere sahip kahramanlardan oluşan bir ekip kurmaya özen gösterin.

5. Kahraman Becerilerinizi Geliştirin

Ekranın altında yer alan kahramanlar simgesine dokunduğunuzda açılacak ilk sayfada becerilerinizi geliştirmenize izin verecektir. Yükseltmek istediğiniz becerinin yanındaki oka dokunun. Buradaki beceri puanlarını yükseltmeye çalışın. Kahramanlarınız yükseldikçe yükseltme becerileri çok pahalıya mal olabileceğinden, sadece ana ekibinizin becerilerini yükselttiğinizden emin olun. Aktif olarak kullanmayacağınız kahramanlar için hiçbir kaynak harcamayın.

Hero Wars’u BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda maksimum çözünürlükle 4K kalitesinde oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.