Dragon City İpuçları ve Stratejileri

Dragon City, bir Dragon Master olma hedefinize ulaşmaya çalışırken yüzlerce ejderha kazanabileceğiniz, onları yetiştirebileceğiniz ve seviye atlayabileceğiniz hem Android hem de iOS platformları için geliştirilmiş mobil bir ejderha yetiştirme oyunudur. Bu ejderhaları eğitecek ve diğer oyuncularla yüzleşecek, kendi şehrinizi inşa edecek ve melezler oluşturmak için üretip birleştirebileceğiniz on tür ejderha ile uğraşacaksınız. Ayrıca oyunda ejderha yetiştiricisi / şehir kurucu / MOBA kombinasyonunda çok fazla eğlence sağlayan yüzlerce görev var. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, Mobil Oyun Haber olarak oyunu anlamanıza ve başarılı olmanıza yardımcı olacak bir dizi Dragon City ipucu ve stratejilerimiz var.

Dragon City’i BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

Para Birimi ve Deneyim Nasıl Çalışır?

Aslında onlara para birimi demeyeceğiz, ancak altın ve EXP (deneyim) puanlarınız da dahil olmak üzere bu oyunda önemli sayılabilecek farklı istatistikler var. Ayrıca yiyecek ve mücevher istatistiklerinin ve ejderha sayısının da farkında olmalısınız. Altın, ejderhalarınızın yaşam alanlarından toplanarak görevler yoluyla kazanılabilir ve savaş alanında kazanılabilir. Öte yandan deneyim, esas olarak görevleri tamamlarken kazanılır ve ejderhalarınızın seviyesini yükseltmenize ve daha fazlasının kilidini açmanıza yardımcı olur.

Nasıl Ejderha Sahibi Olursunuz?

Dragon City’de, kendinize daha fazla ejderha bulabileceğiniz birincil yöntem üreme olacaktır. On türden herhangi birinden iki ejderha seçin, onları yetiştirin ve çocuklarının istatistikleri ve özellikleri ebeveynlerinin özelliklerine dayanacaktır. Yine de, ejderha yavrularının ebeveynlerinden farklı olmasına neden olabilecek bazı değişkenler devreye girecektir. Farklı kombinasyonları denemekten çekinmeyin ve üreme yoluyla güçlü ve yeni bir ejderha yaratma şansınız olabilir.

Dragon City’i BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

Başlangıçta Hangi Ejderha Türlerini Kullanmalısınız?

Oyuna başlarken, yaşam alanlarında hızla altın üretebildikleri için, Dünya ejderhaları en ideal kullanım alanı olacaktır. Ancak, gün boyunca sadece kısa aralıklarla oynayan bir oyuncuysanız, su ejderhaları daha iyi seçenekler olabilir, çünkü biraz beklerseniz habitatları tipik olarak mükemmel altın kapasitesine sahiptir. Öte yandan, efsanevi dereceli ejderhalar, ejderha savaşlarına katılırken istediğiniz ejderhalardır.

Önce Habitatları İyileştirin

Dragon City’de inşa edebileceğiniz çeşitli bina türleri vardır, ancak bunlar önce yükseltilmesi gereken Kuluçkahane ve Habitatlar ile Çiftliklerdir. Kuluçkahaneler, ejderha yumurtalarını çıkardığınız yerdir, Habitatlar, ejderhaların yaşadığı ve altın kazandığı yerlerdir ve Çiftlikler, ejderhalarınızı beslemek için yiyecek üretir.

Dragon City’i BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

Ejderha Savaşlarında Hatırlanması Gereken Şeyler Nelerdir?

İster Combat World’de ister Stadyum Dövüşlerinde oynuyor olun, ejderhalarınızın dört temel hareketi ve farklı temel istatistikleri olacaktır, bu da saldırıların daha fazla hasar vermesine veya yalnızca yarı hasar vermesine neden olabilir. Çoğu durumda, yüksek sayıda can puanına sahip ejderhaların saldırı istatistikleri zayıfken, düşük HP’ye sahip ejderhalar ise tam tersi iyi saldırı istatistiklerine sahip olacaktır.