Pasha Fencer BlueStacks ile Nasıl Oynanır?

pasha

Pasha Fencer oldukça popüler ve yeni bir mobil oyundur. 4399EN Game tarafından geliştirilen Pasha Fencer, Türkiye’de popülaritesini gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. Biz de Mobil Oyun Haber olarak, oyunu PC’nizin büyük ekranında, klavye ve mouse ile oynamanızı sağlayacak; “Pasha Fencer BlueStacks ile Nasıl Oynanır?” yazısını hazırladık. Bu yazımızda PC’nize kurmak için gerekli olan tüm adımları bulabilirsiniz.

1) BlueStacks’i PC’nize İndirin ve Yükleyin

Öncelikle BlueStacks’i PC’nize indirin ve kurun. Antivirüsünüzün kapalı olmasına, sanallaştırmanın açık olmasına özen gösterin. BlueStacks’i kurduktan sonra Ayarlar menüsü altından Ram ve Cpu artırın ki performansınız iyi olsun.

2) Play Store’a erişmek için Google girişi yapın

Bu adımı Play Store’da oturum açmak gibi düşünebilirsiniz. Play Store’da yer alan herhangi bir oyun ya da uygulamayı indirebilmek için Google girişi yapmanız şart. 

3) Sağ üst köşeye Pasha Fencer yazarak arayın

Giriş yaptıktan sonra Google Play Store arama kutucuğuna Pasha Fencer yazın. Ya da masaüstündeki Play Store simgesine de tıklayabilirsiniz. Bu işlem sonrası Pasha Fencer’ı arama sonuçları arasında görmeniz gerekir.

4) Pasha Fencer uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın

Bu adımda, oyunu indir düğmesine tıklamanız ve oyunun indirilmeye başlaması gerekir. Bu adım ile Pasha Fencer’ı BlueStacks’e kurmuş olursunuz.

5) Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Pasha Fencer ikonuna tıklayın

Son adım olarak Pasha Fencer, masaüstünüze gelmiş durumda olacaktır. İkona tıklayarak oyunu açabilirsiniz.

Pasha Fencer – BlueStacks Oyun Kontrolleri

Pasha Fencer’ı bilgisayarınızın büyük ekranından oynayarak, oyun deneyimini çok daha heyecan verici bir hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit adımlar bulunuyor. Tüm PC’lerde çalışan BlueStacks Android emülatörünü, eğer bilgisayarınızda yüklü değilse öncelikle indirmeniz gerekiyor. Bunun için BlueStacks web sitesinden uygulamayı çok kısa birkaç adımda indirerek kurabilirsiniz. BlueStacks App Player, setup’ı tamamladıktan sonra size mobil cihazlarınızda olduğu gibi Google Play Store ekranını sunar. Siz de buradan Pasha Fencer oyununu bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Pasha Fencer’ BlueStacks ile Oynayın

BlueStacks, Google Play Store’da yer alan tüm mobil Android oyunlarını PC’nizde klavye ve mouse ile büyük ekranda oynayabileceğiniz bir oyun platformudur. BlueStacks ile oynayarak rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edersiniz. BlueStacks size ayrıca keymapping, macrolar, yüksek FPS, çoklu oturum/hesap, oyuna özel kontrol ve gelişmiş grafik ayarları gibi onlarca avantaj sağlar. Bu sayede siz de tüm rakipler karşısında kazanan olursunuz.