RAID Shadow Legends: Gümüş, XP, İksir ve Diğer Kaynakları Kazanmanın Yolları

raid shadow legends

RAID Shadow Legends oyununda, yapmanız gerekenlerden birisi kaynak toplamak olacak. Oyunda pek çok türde kaynak bulunuyor ve oynadıkça bunların bir kısmına erişebiliyorsunuz. Gümüş, XP, enerji, ustalık parşömenleri, beceri kitapları ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Özellikle XP, gümüş ve iksir oldukça yaygın kaynaklar arasında. Oyunda görevleri tamamlamak ya da diğer başarılarınız size bu kaynaklardan kazandıracak. 

RAID Shadow Legends’ı BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

Hangi Kaynak Nereden Kazanılır?

  • XP: RAID Shadow Legends oyununun en yaygın kaynaklarından olan XP, görevler, kampanya, zindanlar ve ihtilaf savaşları ile kazanılır.
  • Gümüş: Oyunun bir diğer yaygın kaynağı olan gümüş çoğunlukla mücadeleler, zindanlar, ihtilaf savaşları ve kampanya yoluyla kazanılır.
  • İksir: Bahsettiğimiz yaygın kaynaklardan bir diğeri olan iksir, görevler, mücadeleler, sandıklar, günlük görevler, zindanlar ve savaşlar ile kazanılır.
  • Enerji: Görevler, seviye atlama, aylık görevler, sandıklar, ihtilaf savaşları, günlük giriş ödülleri ve etkinlikler sayesinde kazanılır.
  • Yetenek kitapları: Görevler, ihtilaf savaşları, ilerleme ödülleri, günlük giriş ödülleri, etkinlikler ve sandıklar yoluyla kazanılır. 
  • Parçalar: Görevler, oyun süresi ödülleri, kampanya, mağaza, haftalık ve aylık görevler, pazar yeri, sandıklar, zindanlar, savaşlar, ilerleme ödülleri, günlük giriş ödülleri, etkinlikler ve mücadeleler ile kazanılır.
  • Değerli taşlar: Seviye atlama, görevler, sandıklar, ilerleme ödülleri, günlük giriş ödülleri, ihtilaf savaşları ve kampanya ile kazanılır.

RAID Shadow Legends’ı BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

XP Nasıl Elde Edilir?

RAID Shadow Legends oynarken birçok oyuncu mümkün olan en kısa sürede 60. seviyeye yükselmek ister. Bunu yapmak için çok fazla XP toplamanız gerekir. RAID Shadow Legends’da XP elde etmenin birincil yolu, sefer, zindanlar, ihtilaf savaşları, arenalar gibi aşamaları tamamlamaktan geçer. Yalnızca oyunu oynamanın yanı sıra savaşlarda yıldız toplayarak da XP elde edebilirsiniz. Dolayısıyla yeterince yıldız topladığınız her aşama size XP olarak geri döner. Ayrıca başarılı olduğunuz görevler sonucunda da ödül olarak XP kazanırsınız. Hızlı bir şekilde daha fazla XP elde etmenin en iyi yollarından biriyse, XP güçlendiricileri almak ve aktifken çok fazla oynamaktır. Unutmayın ki güçlendiriciler genellikle 24 saat sürer.

Gümüş Nasıl Elde Edilir?

RAID Shadow Legends’da gümüşe çok fazla ihtiyacınız olacak. Örneğin mağazadan ürün satın almak ya da ekipmanınızı yükseltmek için gümüşe ihtiyaç duyacaksınız. Öncelikle oyunu oynayarak gümüş elde etmeniz mümkün. Fakat daha hızlı ve daha fazla gümüş için farklı yollar da var. Pek çok mücadele ödül olarak gümüş verir ve çoğunun tamamlanması nispeten kolaydır. Yeterince yıldız topladığınızda hem kampanya hem de savaşlar ödül olarak gümüş verir. Harekat ve savaşlarda tamamladığınız her aşama size 1 ile 3 arası yıldız verir. 

RAID Shadow Legends’ı BlueStacks ile PC’nizde Oynayın!

İksir Nasıl Elde Edilir?

Oyunda bir şampiyonunuzu daha yüksek bir yıldız seviyesine çıkarmak ve yeni becerilerin kilidini açmak için iksirlere ihtiyacınız olacak. Bir şampiyonu yükseltmek için hangi iksirlere ihtiyacınız olduğu, şampiyonun mevcut yıldız seviyesine bağlıdır. İksir almanın en kolay yolu ise zindanları farm yapmaktır. Oyundaki tüm zindanlarda iksir yoktur, ancak çoğunda bulabilirsiniz. Ayrıca görevleri tamamlayarak da iksir elde edebilirsiniz. Buna ek olarak klan patronlarından, klan faaliyetlerinden ve arenadan gelen sandıklardan da iksir bulma şansınız var.